Foto

Augalų katalogas

Apie mus Pranešimai
Pranešimai

 

2 0 2 4 metai

Sveiki,  gėlių mylėtojai

Augalų katalogas jau atnaujintas, galite  rinktis  ir  užsisakyti  augalus telefonu arba e-paštu (žiūrėti kontaktų skiltyje ) . Mes  juos  rezervuosime . Paštu  siųsime visus auginamus ir esančius kataloge augalus. Vasaros metu siunčiami aukšti augalai bus patrumpinami. Melsves  siųsime nuo gegužės iki spalio  mėnesio. Visus kitus augalus siųsime viso sezono metu. Siuntinius formuosime užsisakius ne mažiau kaip už 30 eurų. Siuntimo išlaidos - 5 eurai. Išsirinktus augalus galite atsiimti ir iš sodybos, prieš tai suderinę laiką. Augalai  rezervuojami  gavus  apmokėjimą  į gavėjo EGLĖ  RAILIENĖ sąskaitą  Nr. LT067300010119953155 Swedbanke .

Norėdami pamatyti mūsų sodyboje surinktas daugiamečių gėlių, sumedėjusių augalų kompozicijas, 500 melsvių veislių, didelę miskantų ir kitų žolinių augalų kolekciją, pasisemti idėjų, gauti patarimų, susiburkite į ne mažesnę kaip 5 asmenų grupę, iš anksto suderinę laiką atvykite ir pravesiu Jums iki 1,5 val. truksiančią ekskursiją. Kaina - 10 Eur asmeniui.


Maloniai kviečiame ir laukiame.


Dalyvausime tarptautinėje žemės ūkio parodoje "Ką pasėsi . . . 2024", kuri vyks 2024 m.                    dienomis Kaune, Žemės ūkio akademijoje.

  

 

 


 


 

 Paskutinį kartą atnaujinta 2024 m. sausio mėn. 8 d. 19:01, Pirmadienis